• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - ZIAJA

początek
Firma ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego wynosi 100%. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

organizacja
Siedziba główna firmy znajduje się w Gdańsku, natomiast 2 nowoczesne zakłady przemysłowe o całkowitej powierzchni ponad 25 000 m2 mieszczą się w ekologicznej strefie Kaszub z własnym dostępem do ujścia wody pitnej. Produkty farmaceutyczne oraz kosmetyki Ziaja wytwarzane są zgodnie ze standardem Good Manufacturing Practice For Medicinal Products (GMP) gwarantującym wysoką jakość i bezpieczeństwo preparatów.

Sprzedaż detaliczną i dystrybucję w Polsce tworzy sieć 14 Oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. W 2011 roku ruszył projekt Ziaja dla Ciebie – dziś w Polsce oraz za granicą znajduje się ponad 200 sklepów firmowych. Konsultantki pracujące w punktach Ziaja dla Ciebie to specjalistki w zakresie pielęgnacji w oparciu o nasze produkty, posługujące się wysokimi standardami  obsługi klienta.