• Informacje o sklepie

LITTLE MO - więcej niż sklep dla dzieci. Jestesmy rodzinnym sklepem, dlatego jak najlepiej dbamy o komfort naszych dzieci. Z wielką radością pragniemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów dla dzieci 0-12 lat, nastolatków oraz rodziców.

Mamy w sklepie ponad 20 000 pozycji produktów, które są stale aktualizowane zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami naszych klientów. Główne grupy towarów, które sprzedajemy to pieluchy jednorozowe, akcesoria dla noworodków, kosmetyki dla dzieci, zabawki, wózki, łóżeczka.
Wszystkie towary są starannie dobrane, aby jak najlepiej zaspokoić wszelkie potrzeby rodziców i ich małych słoneczek.
Niezmiennie rozszerzamy nasz asortyment produktów, dbając o różnorodność i duży wybór. 

Szczególną uwagę zwracamy na przystępność cenową całego asortymentu, a także na jakość i bezpieczeństwo naszego towaru. Naszym głównym celem jest, aby w jednym sklepie można było znaleźć jak najwięcej niezbędnych produktów dla dziecka oraz rodzica w atrakcyjnych cenach i dogodnych warunkach dostawy.

Dlatego gwarantujemy, że kupując u nas produkty dla siebie i swojego dziecka otrzymasz: możliwość zakupu wszystkich niezbędnych produktów do opieki nad dzieckiem bez marnowania czasu na zakupy; szybka dostawa do drzwi na terenie całej Polski, indywidualna obsługa na podstawie historii zakupów; gwarantowana jakość produktów; unikalne oferty promocyjne i program lojalnościowy dla Stałych Klientów; gwarancję rozwiązania każdego "problemu" związanego z wyborem, wymianą, niespójnością oczekiwań na Twoją korzyść.

Mamy szczerą nadzieję, że nasz sklep LittleMO pomoże wielu rodzicom, aby życie dzieci było radosne i ekscytujące. Naszym największym marzeniem jest dorastanie z maluchem. Dziękujemy za wybór!

Zespół littlemo.pl